Kluczowe strony home 4

img

Wcale jednak nie znaczy, że raj programistyczny jest wszędzie i dla każdego. Jak widać nie byłem takim zdolnym programistą w czasach studenckich. Pamiętam jak z kolegą pisaliśmy algorytm ewolucyjny i zastanawialiśmy się dlaczego mamy przepełnienie stosu.

Debugowanie Aktywny NR.8 Jestem programistą od 5 lat i pracując - zwłaszcza przy aplikacjach legacy zdałem sobie sprawę jak ważne jest debugowanie kodu. Ciekawa lektura dla tych, którzy skończyli studia inżynierskie i szukają pracy w wielkim mieście. Pamiętam jak nowo zakupiona AMIGA 1200 zepsuła się po tygodniu użytkowania.

Mogłem te pomysły zabić w momencie ich tworzenia i teraz być jakąś sierotą, która mieszka z mamą w małym mieście jak Biała Podlaska. Oprócz zasad wspólnych dla europejskich funduszy strukturalnych i inwestycyjnych (EFRR, EFS, FS, EFRROW i EFMR) istnieją też odrębne zasady dotyczące poszczególnych funduszy. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Akademia IT Sp. z. moich danych osobowych dla celów marketingowych.

Naszymi kursantami zostają osoby zarówno z technicznym jak i humanistycznym wykształceniem. Z książki Kleppmanna każda chętna osoba wyciągnie sporo wiedzy na temat tego jak skalować bazy, jak zapisywać i odczytywać w efektowny sposób dane, ideę wykorzystania message brokerów do wyeliminowania problemów z wielowątkowością, wyścigów i deadlocków, wyżej wspomnianą strukturę loga, jak działa Apache Kafka no i jak z problemami wydajnościowymi radzą sobie największe platformy.

  • Jeśli zależy Ci na tym aby zdobyć Jeśli zależy Ci na tym aby zdobyć
  • Konkurs Akademia Kodowania” dla Konkurs Akademia Kodowania” dla
  • Czy wiesz że wszystkie nasze słowniki działają w dwóch kierunkach? Czy wiesz że wszystkie nasze słowniki działają w dwóch kierunkach?

Wstawka html sidebar: