Czy wiesz że wszystkie nasze słowniki działają w dwóch kierunkach?

art

Czy wiesz, że wszystkie nasze słowniki działają w dwóch kierunkach?

Europejski Tydzień Kodowania to oddolna inicjatywa zapoczątkowana w 2013 r. przez młodych doradców ds. agendy cyfrowej współpracujących z Komisją Europejską. Ferie zbliżają się wielkimi krokami, a odpoczynek od szkoły nie musi oznaczać nudy i bierności. W tym miejscu powinnam chyba zacząć!

Czy nasze szkoły pozwalają dzieciom grać w Minecraft? Wzbogacona wersja edukacyjna robota Photon zabierze Cię z uczniami w inspirującą przygodę z programowaniem. Wykład plenarny „Kod przedsiębiorczości, czyli czy jesteście……..?”, którego głównym tematem będzie jedna z dwóch najbardziej pożądanych przez świat cecha (młodych) ludzi.

Udział dobrowolny poprzez zaznaczenie odpowiedniej rubryki w formularzu zgłoszeniowym. W trakcie warsztatów opiekunowie są zaproszeni na zwiedzanie wystawy. Opiekunów grup młodzieży zapraszamy na bezpłatne zwiedzanie RCNT: wystawy „Człowiek- niezwykła maszyna”.

Jej mentorką będzie Katarzyna Pura z Młoda Kielczanka, która prowadzi z wielkim powodzeniem własny biznes w branży IT, podróżując po świecie i rozwijając swoją pasję do nowych technologii. Jedną z najprężniej rozwijających się branż na świecie jest sektor IT i temu tematowi właśnie poświęcimy nadchodzące edycję. Jeśli tak — to jaki wpływ ma ona na efektywność Twojej pracy?

Zależy przede wszystkim od Ciebie i Twoich własnych preferencji, ale także od projektu, do którego należysz, od czynności, jaką w danym momencie Oto link D grupa 3 anchor 3g wykonujesz, a także … od teamu, z którym współpracujesz.